
Op 29 juni treden we op tijdens de tweede editie van Jazz in ’t Web in Bleiswijk (Zuid-Holland). Een gezellig, kleinschalig festival met in totaal vijf Nederlandse topacts: Francien van Tuinen & Anton Goudsmit, West Coast Big Band & Simon Rigter, Lex Jasper Trio, The Preacher Men, Angelo Verploegen Quintet. Kaarten kosten slechts €30.–
Theater ’t Web bestaat sinds 2017 en is gevestigd in een bibliotheekzaal. Ofwel: optreden tussen de boeken. Het theater wordt volledig gerund door vrijwilligers. Gedurende het jaar organiseren ze tientallen optredens, van cabaret tot livemuziek, en van poëzie tot jeugdtheater.
Vijf optredens
Vorig jaar lanceerde Theater ’t Web in Bleiswijk een eigen jazzfestival. Die eerste editie was direct een groot succes: uitverkocht, een goede sfeer én zeer goede muziek. Daarom besloot het theater een tweede editie te organiseren, namelijk op zaterdag 29 juni van 15.00 – 23.00 uur. Net als tijdens de eerste editie zijn er in totaal vijf optredens.
Video
Bekijk een korte compilatie van de eerste editie van Jazz in ’t Web, of naar een verslag van de lokale omroep RTV Lansingerland.
Meer informatie/kaarten
Kaarten voor Jazz in ’t Web kosten slechts €30,– en zijn online te koop.
Meer informatie.